Optik Medikal | Kurumsal
16374
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16374,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive

OPTİK MEDİKAL

Talebe göre bir göz kliniğinin ihtiyacı olabilecek A’dan Z’ye tüm ihtiyaçları karşılayabilmekte, müşteri odaklı projeler gerçekleştirmekteyiz.

Türkiye’nin alanında en eski firmalarından olan OPTİK MEDİKAL yaklaşık 50 yıldır oftalmoloji ve optik piyasasında faaliyet göstermektedir. Dünyanın önde gelen oftalmoloji cihazları üreticilerinin Türkiye’deki tek mümessili olan OPTİK MEDİKAL, büyük sağlık yatırımlarında da Türkiye’nin tercih edilen firması olmanın gururunu yaşamaktadır.

Türkiye’nin tüm büyük sağlık yatırımlarında OPTİK MEDİKAL’in imzasını görmek mümkündür. Dünya Göz Hastaneleri, Acıbadem Hastaneleri, Medical Park Hastaneleri, Memorial Hastaneleri, Florance Nightingale Hastaneleri, Bayındır Hastanesi, Amerikan Hastanesi, Alman Hastanesi, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi, İzmir Kent Hastanesi, Başkent Üniversitesi, Fatih Üniversitesi, Mersin Üniversitesi, Çukurova Üniversitesi, Göz Nurunu Koruma Vakfı’nın tüm hastaneleri gibi ülkemizin hemen hemen bütün saygın üniversite, kamu ve özel hastaneleri OPTİK MEDİKAL’in referans listesinde yer almaktadır.

İLERİ TEKNOLOJİ0%
HİZMET KALİTESİ0%
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ0%
GÜVENİLİRLİK0%
  • HAKKIMIZDA

    Dünyanın en son teknolojik gelişmelerini takip eden OPTİK MEDİKAL Avrupa ve A.B.D’de kullanılan, göz klinikleri için geliştirilmiş CAO (Computer Aided Opthalmology Bilgisayar Destekli Oftalmoloji; Imagenet, i-base) programlarının da Türkiye’de pazarlamasını yapmaktadır.

  • VİZYONUMUZ

    Konusunda uzmanlaşmış ekiplerimizi,siz değerli müşterilerimizle buluşturmak,en akılcı,yalın ve doğru projeyi tarafınıza sunmaktır. İş mükemmeliyetini hedefleyerek müşterilerine güvenilir ve her koşulda çözüm sunan bir şirket olmak..

  • MİSYONUMUZ

    Optik Medikal’in, ileri teknolojisi içeren yeni ürünleri pazara sürmekte öncü ve taleplerin karşılanmasında ilk tercih edilen kuruluş olmasını sağlamak ve hizmet kalitesini en üst seviyeye çıkarmak. Müşteri taleplerini eksiksiz karşılamayı ve müşteri memnuniyetini arttırmayı amaçlamaktadır.

17th Euretina congress

Visit the Topcon no 107 for more information on our products and latest developments.

Join our Satellite Meeting on the 7th of September to learn more about clinical applications with Swept Source OCT & Angiography

 

Ophthalmology
07-09-2017 – 10-09-2017
Barcelona, Spain
www.euretina.org/

XX EVER Congress

Ophthalmology
27-09-2017 – 30-09-2017
Nice, France
https://www.ever.be/

XXXV Congress of the ESCRS

Visit the Topcon booth no P184 for more information on our new products & latest developments.

Ophthalmology
07-10-2017 – 10-10-2017
Lissabon, Portugal
www.escrs.org/