Kurumsal

Talebe göre bir göz kliniğinin ihtiyacı olabilecek A’dan Z’ye tüm ihtiyaçları karşılayabilmekte, müşteri odaklı projeler gerçekleştirmekteyiz.

Türkiye’nin alanında en eski firmalarından olan OPTİK MEDİKAL yaklaşık 50 yıldır oftalmoloji ve optik piyasasında faaliyet göstermektedir. Dünyanın önde gelen oftalmoloji cihazları üreticilerinin Türkiye’deki tek mümessili olan OPTİK MEDİKAL, büyük sağlık yatırımlarında da Türkiye’nin tercih edilen firması olmanın gururunu yaşamaktadır.

Türkiye’nin tüm büyük sağlık yatırımlarında OPTİK MEDİKAL’in imzasını görmek mümkündür. Dünya Göz Hastaneleri, Acıbadem Hastaneleri, Medical Park Hastaneleri, Memorial Hastaneleri, Florance Nightingale Hastaneleri, Bayındır Hastanesi, Amerikan Hastanesi, Alman Hastanesi, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi, İzmir Kent Hastanesi, Başkent Üniversitesi, Fatih Üniversitesi, Mersin Üniversitesi, Çukurova Üniversitesi, Göz Nurunu Koruma Vakfı’nın tüm hastaneleri gibi ülkemizin hemen hemen bütün saygın üniversite, kamu ve özel hastaneleri OPTİK MEDİKAL’in referans listesinde yer almaktadır.

BİZ KİMİZ ?

Dünyanın en son teknolojik gelişmelerini takip eden OPTİK MEDİKAL Avrupa ve A.B.D’de kullanılan, göz klinikleri için geliştirilmiş CAO (Computer Aided Opthalmology Bilgisayar Destekli Oftalmoloji; Imagenet, i-base) programlarının da Türkiye’de pazarlamasını yapmaktadır.

VİZYONUMUZ

Konusunda uzmanlaşmış ekiplerimizi,siz değerli müşterilerimizle buluşturmak,en akılcı,yalın ve doğru projeyi tarafınıza sunmaktır. İş mükemmeliyetini hedefleyerek müşterilerine güvenilir ve her koşulda çözüm sunan bir şirket olmak..

MİSYONUMUZ

Optik Medikal’in, ileri teknolojisi içeren yeni ürünleri pazara sürmekte öncü ve taleplerin karşılanmasında ilk tercih edilen kuruluş olmasını sağlamak ve hizmet kalitesini en üst seviyeye çıkarmak. Müşteri taleplerini eksiksiz karşılamayı ve müşteri memnuniyetini arttırmayı amaçlamaktadır.

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  [email protected]

  Cart